BMR Calculator Calculate BMR Instantly v2.3 دانلود برنامه محاسبه میزان کالری مورد نیاز متابولیسم بدن - Android

Get it on Google Play

BMR Calculator Calculate BMR Instantly v2.3 دانلود برنامه محاسبه میزان کالری مورد نیاز متابولیسم بدن - Android

جدیدترین نسخه برنامه BMR Calculator Calculate BMR Instantly

برنامه های مختلف اندرویدی می توانند در بخش های مهم زندگی به شما کمک کنند. یکی از این بخش ها قسمت سلامت زندگی می باشد که با استفاده از ان ها امکان دریافت پیشنهاد های مناسب و انجام نکات کاربردی وجود دارد.

برنامه BMR Calculator Calculate BMR Instantly یک ابزار بسیار کاربردی است که با استفاده از ان می توانید میزان کالری مورد نیاز برای متابولیسم بدن را محاسبه کنید. شاید برای تان جالب باشد که حتی وقتی هیچ کار خاصی هم انجام نمی دهید بدن شما در حال سوزاندن کالری می باشد. بدین صورت که در هنگام غذا خوردن یا تماشای تلویزیون و حتی خواب نیز بدن شما در حال کار بودن و انرژی می سوزاند. این انرژی صرف کارکرد قسمت های مختلف بدن مانند قلب و بخش تنفس خواهد شد. به میزان انرژی که هر فرد برای انجام امور روزمره ی زندگی نیاز دارد و باید به بدن او برسد BMR گفته می شود که با استفاده از این برنامه قابل محاسبه است.

BMR Calculator Calculate BMR Instantly دانلود برنامه محاسبه متابولیسم بدن

ویژگی های برنامه BMR Calculator Calculate BMR Instantly

  • یک ابزار بسیار کاربردی
  • رابط کاربری ساده و اسان
  • محاسبه BMR بدن
  • وارد کردن وزن و قد
  • نمایش میزان کالری مورد نیاز به صورت روزانه
  • انتخاب میزان فعالیت های روزانه
  • کمک به سلامت بدن
  • و امکانات دیگر

همان طور که گفته شد برنامه BMR Calculator Calculate BMR Instantly به شما کمک می کند تا بتوانید میزان کالری پایه ی مورد نیاز بدن خود را محاسبه کنید. طبق گفته ی بالا بدن شما حتی در هنگام انجام کار های روزمره نیز به یک میزان انرژی نیاز دارد تا با سوزاندن ان بدون ضرر رساندن به دیگر بخش ها امورات خود را بگذراند. با استفاده از این برنامه و وارد کردن قدر و وزن و همچنین میزان فعالیت های روزانه از کم تا زیاد می توانید این مقدار انرژی و کالری روزانه برای بدن خود را بدست بیاورید.

این نوشته BMR Calculator Calculate BMR Instantly v2.3 دانلود برنامه محاسبه میزان کالری مورد نیاز متابولیسم بدن برای اولین بار در بهترین های اندروید دانلود رایگان نرم افزار اندروید و بازی اندروید منتشر شده است.

01/10/2018 03:54 PM