Hidden Folks v1.6.6 دانلود بازی افراد پنهان + مود - Android

Get it on Google Play

Hidden Folks v1.6.6 دانلود بازی افراد پنهان + مود - Android

بازی اندرویدی یافتن افراد و کاراکتر های پنهان Hidden Folks

Hidden Folks یک بازی متفاوت و اعتیاد اور با طراحی منحصر به فرد است که شما را به دو مرز دیوانگی و رضایت برده و در دنیای نقاشی‌ شده‌ خود نیز غرق میکند.در این بازی ویدیویی زیبا، در مکان های مختلف به دنبال کاراکتر های و اشیای مختلف گشته و سرنوشت بازی را با داستان های کشف شده در قالب نقاشی های زیبا پیش ببرید. گفتنی است که این بازی موفق ترین محصول کمپانی Adriaan de Jongh است که با طراحی بی نظیر خود، شاهکاری در بازی های ویدیویی ایجاد کرده است.

Hidden Folks

ویژگی ها:

  • قابلیت پیدا کردن اشیا مخفی با توجه به داستان
  • دارای حالت های تصویری سیاه و سپید و قهوه ای
  • امکان استفاده از راهنمایی های بازی به کمک صدا
  • دارای صدا گذاری انحصاری با 900 صدا از دهان
  • دارای نقاشی های مختلف با طراحی دستی زیبا
  • دارای چهر مکان متنوع و جذاب با طراحی بی نظیر
  • دارای داستانی جذاب با سناریو های ادبی و علمی

قبل از هرچیزی بهتر است بدانید که از بین بازی‌ های مستقل بی‌ شماری که هر ساله عرضه می‌شوند معمولا تعداد معدودی ایده‌ای واقعا خلاقانه دارند که هوادارن پرو پا قرص خود را داشته و شما را به دنیای متفاوتی ببرد. بنابراین Hidden Folks قرار نیست شما را مجذوب خلاقیت منحصر به فرد خودش کند و اصل بازی انقد ساده و سر راست است که بی شک یاد بازی‌ های دوران کودکی‌ خود می‌افتید. اما با این وجود، نه تنها از تکرار مکررات ان خسته نمیشوید، بلکه هر چه وقت بیشتری در بازی می‌گذرانید ان‌ را نیز تحسین می‌ کنید. در این بازی تنها به نگاه کردن به نمایشگر میپردازید که باید در ان، کاراکتر ها یا اشیای مختلفی را پیدا کرده و تجربه متفاوتی را از بازی های ویدیویی تجربه کنید. گفتنی است که روایت‌ های کوچک بازی کنار یکدیگر جمع شده و در هر بخش داستان بزرگ‌ تری را تعریف خواهند کرد که در حال حاضر شامل چهار بخش جنگل، صحرا، شهر و کارخانه است و به مرور محیط هرکدام بزرگ‌ تر و پر جزییات‌ تر خواهد شد. اگر علاوه بر ظاهر سیاه و سفید بازی میتوانید دو حالت تیره و قهوه‌ایرا هم فعال کرده و ان را از بکنواختی خارج سازید. علاوه بر ان نیز، صدا دومین کمک شما در پیدا کردن اهداف بازی است که با وجود گیم پلی اختصاصی و گرافیک با کیفیت خود، تحولی جدید در بازی ها اندروید به پا کرده و علاوه بر یک بازی منحصر به فرد، به خوبی توانسته در دل بازی های ویدیوی غوغا به پا کند.

[gallery link="file" columns="4" ids="240545,240544,240543,240546"]

این نوشته Hidden Folks v1.6.6 دانلود بازی افراد پنهان + مود برای اولین بار در بهترین های اندروید دانلود رایگان نرم افزار اندروید و بازی اندروید منتشر شده است.

12/08/2019 01:07 PM