YouTube TV – Watch + Record Live TV v2.48.3 دانلود برنامه یوتیوب تی وی تلویزیون اینترنتی یوتیوب - Android

Get it on Google Play

YouTube TV – Watch + Record Live TV v2.48.3 دانلود برنامه یوتیوب تی وی تلویزیون اینترنتی یوتیوب - Android

جدیدترین نسخه برنامه YouTube TV - Watch & Record Live TV

یکی دیگر از برنامه های شرکت گوگل
تبدیل گوشی به تلویزیون اینترنتی
امکان ضبط برنامه ها

برنامه YouTube TV - Watch & Record Live TV یک ابزار بسیار جذاب است که با استفاده از ان می توانید به مشاهده ی شبکه های تلویزیونی بپردازید. استفاده از گوشی های هوشمند و اینترنت توانسته بسیاری از محدودیت های دیگر تکنولوژی ها را از سر راه بردارد. بدین صورت که شما می توانید به راحتی به دنیایی از اطلاعات دسترسی پیدا کرده و هر کدام از ان ها را برای مشاهده انتخاب کنید. شرکت گوگل نیز که یکی از شرکت های پیش قدم در تکنولوژی های جدید می باشد همیشه برنامه های کاربردی و جذابی را برای کاربران عرضه می کند. این برنامه یکی از برنامه های جذاب این شرکت می باشد که به شما امکان تماشای انواع شبکه های تلویزیونی را به شما می دهد.

YouTube TV - Watch & Record Live TV دانلود برنامه یوتیوب تی وی

ویژگی های برنامه YouTube TV - Watch & Record Live TV

 • یک ابزار بسیار جذاب
 • ساخته شده توسط کمپانی گوگل
 • پشتیبانی شده توسط یوتیوب
 • رابط کاربری ساده و اسان
 • نگهداری 9 ماهه ی برنامه های ضبط شده
 • نمایش بیش از 60 شبکه ی تلویزیونی
 • امکان مشاهده ی شبکه های کابلی
 • اجرا در گوشی ها ، تبلت ها ، تلویزیون های هوشمند و دستگاه های ساز گار با کروم کست
 • ضبط بدون محدودیت برنامه های شبکه ها
 • شبکه های متنوع در دسته بندی های مختلف
 • امکان ورود به حساب های چندگانه و خانوادگی
 • و امکانات دیگر

یک تلویزیون اینترنتی کارامد

همان طور که گفته شد برنامه YouTube TV - Watch & Record Live TV یک ابزار بسیار کاربردی است که با استفاده از ان می توانید به راحتی به یک تلویزیون اینترنتی بسیار متنوع دسترسی پیدا کنید. این برنامه توسط گوگل ساخته و منتشر شده و از پشتیبانی سرور های یوتیوب برخوردار می باشد. شما می توانید با استفاده از ان به راحتی هر ابزار هوشمند خود مانند گوشی ها و تلویزیون ها را به یک منبع متنوع از برنامه ها تبدیل کنید. بیش از شصت شبکه ی تلویزیونی در این برنامه وجود خواهد داشت که برنامه های متنوعی را برای گروه های سنی مختلف و در دسته بندی های موضوعی متفاوت ارائه می دهد.

شما می توانید با استفاده از این برنامه بدون محدودیت به ضبط برنامه های مورد نظر خود بپردازید. بدین صورت که ارشیوی نه ماهه از تمامی برنامه های پخش شده در شبکه های مختلف در اختیار شما قرار خواهد گرفت و می توانید به راحتی هر برنامه ای را از میان ان ها پیدا کرده و مشاهده کنید. هیچ محدودیتی برای ضبط برنامه ها نخواهید داشت و می توانید هر تعداد برنامه را ذخیره سازی کرده و تا نه ماه بر روی حساب کاربری خود داشته باشید. همچنین امکان ورود با حساب های چند گانه نیز وجود خواهد داشت تا اعضای یک خانواده بتوانند به راحتی از این برنامه استفاده نمایند.

رابط کاربری برنامه نیز به بهترین شکل ممکن طراحی شده است و شما می توانید به راحتی از ان بر روی تمامی دستگاه های سازگار استفاده کنید. در این برنامه حتی شبکه های کابلی هم از قلم نیفتاده اند و می توانید تعدادی از ان ها را با محدودیت هایی مشاهده کنید. بدین صورت شما می توانید هر لحظه و هر کجا گوشی خود را به یک تلویزیون اینترنتی تبدیل کرده و در ان شبکه های مختلف را مشاهده کنید.

شبکه های موجود در این برنامه

 1. شبکه های سراسری: ABC, CBS, The CW, FOX, NB
 2. شبک های ورزشی: Big Ten Network, CBS Sports Network, Comcast RSN (regional), ESPN, ESPN2, ESPNews, ESPNU, Fox RSN (regional), FS1, FS2, Golf Channel, MLB Network, NBA TV, NBCSN, NESN, Olympic Channel, SEC Network, Tennis Channel, YES Network
 3. شبکه های سرگرمی: AMC, BBC America, Bravo, Comet, Start TV, E!, Freeform, FX, FXM, FXX, IFC, MyNetwork TV, Nat Geo, Nat Geo Wild, Oxygen, Pop, Smithsonian Channel, SundanceTV, SyFy, Tastemade, TBS, TCM, TNT, TruTV, USA, YouTube Red Originals, WE tv
 4. شبکه های خبری: BBC World News, Cheddar, Cheddar Big News, CNBC, CNN, Fox Business, Fox News, HLN, MSNBC, Newsy, TYT Network
 5. شبکه های مخصوص کودکان: Cartoon Network, Disney Channel, Disney Junior, Disney XD, Universal Kids
 6. شبکه های اسپانیایی زبان: Universo, Telemundo

این نوشته YouTube TV – Watch & Record Live TV v2.48.3 دانلود برنامه یوتیوب تی وی تلویزیون اینترنتی یوتیوب برای اولین بار در بهترین های اندروید دانلود رایگان نرم افزار اندروید و بازی اندروید منتشر شده است.

06/12/2018 06:56 PM